O nás

Naša spoločnosť ESKol s.r.o. bola založená v roku 2014. Výrobná hala a kancelária sa nachádza na Levočskej ulici č 526/150 v obci Harichovce medzi mestami Levoča a Spišská Nová Ves, kde sa venujeme výrobe prefabrikovaných konštrukčných prvkov (drevených väzníkov) spájaných kovovými spojkami s prelisovanými hrotmi a výrobou drevených konštrukcií prostredníctvom CNC SpeedCut.

Prefabrikované konštrukčné prvky spájané kovovými spojkami s prelisovanými hrotmi slúžia na prekrytie rôznych ktonštrukcií hál, telocviční, občianskych budov, rodinných domov, prístavieb, nadstavieb, altánkov a pod. Sú vyrábané zo sušeného reziva (farebná mpregnácia ponorom je voliteľná).

CNC výrobky sú prevažne časti klasických krovov, drevodomov a podobných konštrukcií na základe požiadaviek zákazníka. Sú vyrábané buď z nehobľovaného, alebo hobľovaného reziva a z KVH a BSH hranolov.

Okrem výroby drevených konštrukcií sa spoločnosť zaoberá statickou a projektantskou činnosťou. Základným predpokladom pre čo najefektívenejšiu realizáciu je podľa nás tvorba projektu. Našou snahou je vytvoriť projekt podľa predstáv investora, ktorý mu pomôže vyriešiť všetky potenciálne problémy ešte pred samotnou realizáciou.

Cieľom našej práce je návrh kvalitných konštrukcií krovov, rýchle riešenie problémov a dobrý obchodný vzťah, ktorý vedie k obojstrannej spokojnosti. Ako hovorí naše motto - MORE FOR LESS čo znamená, že u nás vždy dostanete viac za menej. TEŠÍME SA NA SPOLURÁCU.