ESKol s.r.o. – kontakt

Cieľom našej práce je návrh kvalitných konštrukcií krovov, rýchle riešenie problémov a dobrý obchodný vzťah, ktorý vedie k obojstrannej spokojnosti. Ako hovorí naše motto – MORE FOR LESS čo znamená, že u nás vždy dostanete viac za menej. TEŠÍME SA NA SPOLURÁCU.

Michala Hlavačka 30, 054 01 Levoča Levočská 526/150, Harichovce +421 (0)917 200 182 s.kolecanyi@eskol.sk
a
ENGINEERING STATICS

Cenová ponuka

Postup vypracovania cenovej ponuky na výrobu a montáž priehradových väzníkov

  1. Vyžiadame si od Vás potrebné podklady pre spracovanie cenovej ponuky na dodávku a montáž väzníkov. Medzi požadované podklady patria pôdorys podlažia, výkres krovu a rez so skladbami jednotlivých vrstiev.
  2. Na základe zváženia umiestnenia a tvaru stavby je spracovaný predbežný statický návrh väzníkov a usporiadanie nosných konštrukcií. Sú stanovené materiálové náklady pre výrobu väzníkov, ich stuženie a kotvenie.
  3. Podľa týchto nákladov a firemných kalkulácií je spracovaná bezplatná cenová ponuka na dodávku a montáž nosnej konštrukcie.
  4. V prípade záujmu objednávateľa nasleduje objednávka, prípadne zmluva. Taktiež zabezpečujeme dopravu väzníkov na stavbu a v prípade potreby žeriav, montáž a dodávku krytiny a odkvapového systému.
  5. Návrh vlastných väzníkov je vykonávaný na špecializovanom softvéri TRUSS4 od spoločnosti Fine, ktorého výstupom je statické posúdenie celého krovu a výrobná dokumentácia.
  6. Výroba väzníkov, doprava a ich prípadná montáž podľa spracovanej ponuky.

Postup vypracovania cenovej ponuky na tvorbu statického posudku, prípadne projektu

  1. Vyžiadame si od Vás potrebné podklady ak sú nejaké spracované, v prípade novostavieb navrhujeme osobné stretnutie, prípadne obhliadku priamo na mieste.
  2. Na základe zváženia veľkosti stavby (konštrukcie) a rozsahu projektu Vám vypracujeme bezplatnú cenovú ponuku na tvorbu projektu jednotlivých profesií, prípadne kompletného projektu.
  3. V prípade záujmu objednávateľa nasleduje objednávka, prípadne zmluva.
Cenová ponuka

Formulár

Meno povinné

Telefón povinné

Email povinné

Správa

Podporované súbory: jpg, png, jpeg, svg, dvg, pdf, doc, docx v limite max. 10MB

open

Vážení zákazníci, vzhľadom na zaplnenenosť výroby, Vás chceme vopred upozorniť, že cenové ponuky na zákazky s realizáciou v roku 2021 NEBUDÚ spracované.

V prípade záujmu o objednávku si prosím možnosť dodania v tomto roku preverte telefonicky, keďže v súčasnosti máme už len zopár voľných termínov pre mesiac 12/2021. Ďakujeme, Tím ESKol