ESKol s.r.o. – kontakt

Cieľom našej práce je návrh kvalitných konštrukcií krovov, rýchle riešenie problémov a dobrý obchodný vzťah, ktorý vedie k obojstrannej spokojnosti. Ako hovorí naše motto – MORE FOR LESS čo znamená, že u nás vždy dostanete viac za menej. TEŠÍME SA NA SPOLURÁCU.

Michala Hlavačka 30, 054 01 Levoča Levočská 526/150, Harichovce +421 (0)917 200 182 ponuky@eskol.sk
Image Alt
Engineering Statics

a projektová činnosť

Statická

Statická a projektová činnosť

Predpokladom pre správnu realizáciu konštrukcie je tvorba vhodnej projektovej dokumentácie. Práve z týchto dôvodov sa snažíme či už pri existujúcich alebo pri novovytvorených projektoch dbať na tri hlavné aspekty:

  • Kvalita a spoľahlivosť konštrukcie
  • Podľa možností čo najjednoduchšia realizácia
  • Cena

Statika

Ponúkame možnosť vytvorenia autorizovaných statických posudkov nie len väzníkových konštrukcií ale aj statických posúdení konštrukcií vytvorených z rôznych materiálov ako sú drevo, betón, oceľ, hliník a pod. Statické posúdenia vytvárame pre rôzne stupne projektovej dokumentácie (územné konanie, stavebné povolenie, realizačný projekt).

Okrem vytvárania nových posúdení ponúkame možnosť preposúdenia už navrhnutých konštrukcií za účelom zníženia ceny pričom našou podmienkou je návrh pri ktorom bude dodržaná bezpečnosť konštrukcií.

Projektovanie

Ďalšou spomedzi služieb ktoré ponúkame je vypracovanie projektovej dokumentácie výrobných hál rodinných domov alebo rôznych konštrukcií podľa Vašich predstáv a požiadaviek. Rovnako ako statický posudok, projekty vieme vytvárať pre rôzne stupne projektovej dokumentácie (územné konanie, stavebné povolenie, realizačný projekt).

V prípade požiadaviek zabezpečujeme kompletnú projektovú dokumentáciu, ktorej súčasťou sú všetky potrebné profesie a inžinierska činnosť.